LAJMËRIM

    Lajmërohen studentët e Fakultetit të GJEOSHKENCAVE (Dep. i Gjeologjisë, Xehetarisë dhe Materiale me Metalurgji) niveli Bachalor dhe Master se provimet e afatit të PRILLIT mbahen me 28.4.2014 dhe 29 .4.2014 prej orës 1400

    Me vendim të Senatit studentët kanë të drejtë të paraqesin vetëm 2 (dy) provime. Paraqitja e provimeve bëhet më 08-16.4.2014                     

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   u.d. Prodekani

                                                                                                                             Prof Ass. Dr. Mursel Rama


     

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345