Lordi Alan Watson nga Anglia do të mbajë ligjëratë në UP

 
 • Lordi Alan Watson nga Anglia do të mbajë ligjëratë në UP
  01 maj @ 11:28

  Universiteti i Prishtinës “Hasan Prishtina” do të ketë nderin që me 02/05/2017 të pret në ambientet e tij Lord Alan Watson nga Richmond CBE – Angli, për të mbajtur një ligjëratë. “What Brexit means?” do të jetë tema aktuale, […]

   
 

FTESË PËR PJESËMARRJE TË INSTITUCIONEVE DHE KOMPANIVE NË PANAIRIN VIRTUAL TË KARRIERËS

 
 • FTESË PËR PJESËMARRJE TË INSTITUCIONEVE DHE KOMPANIVE NË PANAIRIN VIRTUAL TË KARRIERËS
  28 prill @ 08:16

  Të nderuar përfaqësues të organizatave, kompanive dhe institucioneve në Kosovë,
  […]

   
 

Shtyhet afati për aplikim në UVNP ‘17

 
 • Shtyhet afati për aplikim në UVNP ‘17
  28 prill @ 01:10

  Si çdo vit, edhe ky edicion i Universitetit Veror Ndërkombëtar të Prishtinës ka zgjuar interesim të madh në mesin e studentëve. Duke qenë që ky interesim për pjesëmarrje vazhdon të jetë shumë i shprehur, afati për aplikim i vendosur të përfundoj sot, e pr[…]

   
 

Njoftim për mbajtjen e seminarit “Kombinimi i mësimdhënies së mirë me qytetarinë e përgjegjshme: Efekti serë dhe gjurma juaj e karbonit”

 
 • 28 prill @ 12:04

  Partneriteti i TLP ndërmjet Universitetit Shtetëror të Arizonës  dhe Universitetit të Prishtinës
  Njoftojnë për mbajtjen e seminarit të rëndësishëm certifikues organizuar nga Qendra për Përsosmëri në Mësimdhënie
  […]

   
 
 |<  <  6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «shtator»
  MaEnPrShDi
  31123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  2829301234
  567891011
 
 

Shpallje & Ngjarje