MASHT shpall konkurs për projekte të vogla shkencore

 
 • 25 prill @ 10:21

  Departamenti i Shkencës dhe Teknologjisë, Këshilli Shkencor i Ministrisë së Arsimit Shkencës dhe Teknologjisë, në mbështeteje të Ligjit nr. 04/L-135 për veprimtari kërkimore shkencore dt. 28 mars 2013 (gazeta zyrtare nr. 11/02 maj 2013) dhe udhëzimit admi[…]

   
 

Rektori Dema takon përfaqësues të ProCredit Bank, angazhohet në krijimin e mundësive për studentë

 
 • Rektori Dema takon përfaqësues të ProCredit Bank, angazhohet në krijimin e mundësive për studentë
  25 prill @ 08:26

  Rektori i Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, prof. dr. Marjan Dema priti sot në takim Nora Rracin, menaxhere e lartë në ProCredit Bank Kosova.
  […]

   
 

Në Fakultetin e Inxhinierisë Mekanike do të mbahet ligjërata me temë: "Knocked out or Solar"

 
 • 24 prill @ 02:28

  Informojmë studentët dhe personelin Akademik të UP se me datë 27.04.2017 në ora 10:00 në Amfiteatrin 408 të Fakultetit të Inxhinierisë Mekanike do të mbahet ligjërata me temë:

  "Knocked out or Solar" - a guest lecture from Internat[…]

   
 

Dita informuese për aplikim në Universitetin Veror Ndërkombëtar të Prishtinës 2017

 
 • Dita informuese për aplikim në Universitetin Veror Ndërkombëtar të Prishtinës 2017
  21 prill @ 03:15

  Mbahet dita informuese për Universitetin Veror Ndërkombëtar të Prishtinës 2017
  […]

   
 
 |<  <  9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «tetor»
  MaEnPrShDi
  2829301234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930311
  2345678
 
 

Shpallje & Ngjarje