Promovohet libri universitar "Edukata Qytetare"

 
 • Promovohet libri universitar "Edukata Qytetare"
  22 maj @ 01:41

  Në ambientet e Bibliotekës Kombëtare “Pjeter Bogdani” u promovua libri universitar “Edukata Qytetare” i autorëve Sabri Rexha dhe Nysret Pllana. Nga të pranishmit ky libër u vlerësua lartë dhe u konsiderua si mjaft i rëndësishëm për[…]

   
 

CEREMONIA E DIPLOMIMIT

 
 • CEREMONIA E DIPLOMIMIT
  19 maj @ 12:03

  Të dashur studentë të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, kemi kënaqësinë dhe nderin t’ju njoftojmë se, Universiteti i Prishtinës është duke organizuar  Ceremoninë e Diplomimit për  studentët e nivelit Bachelor dhe M[…]

   
 

Koncert nga KUARTETI GRISANTEM

 
 • Koncert nga KUARTETI GRISANTEM
  18 maj @ 10:55

  Njoftim për koncertin e KUARTETIT GRISANTEM nga Universiteti Trakya të Turqisë që do të mbahet me datë 19 maj 2017, ditë e premte nga ora 19:00 në Amfiteatrin e Bibliotekës Universitare të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”
  <[…]

   
 

VIZITONI PANAIRIN VIRTUAL TË KARRIERËS- 23 MAJ 2017

 
 • VIZITONI PANAIRIN VIRTUAL TË KARRIERËS- 23 MAJ 2017
  17 maj @ 04:36

  Të nderuar studentë,

  Bëni gati CV-në tuaj. Panairi Virtual i Karrierës po afrohet.

  Ejani më 23 Maj (e marte) para Rektoratit nga ora 10h deri 15h për t'u takuar me përfaqësuesit e kompanive dhe institucioneve pjesëmarrëse në […]

   
 
 |<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «shtator»
  MaEnPrShDi
  31123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  2829301234
  567891011
 
 

Shpallje & Ngjarje